Bartosz stał się symbolem konsekwentnego dążenia do zakładanego celu. Jego historia inspiruje tysiące ludzi w Polsce i na świecie. Pokonał on swoje słabości i zmienił je w największy atut. Swoją postawą pokazuje, że większość ograniczeń istnieje tylko w głowie.

Podczas swoich wystąpień Bartosza udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Pomaga wszystkim uwierzyć w siebie – swoje siły i możliwości. Słuchacze zmieniają perspektywę patrzenia na swoje problemy, dzięki czemu wydają się one mniejsze i łatwiejsze do pokonania.

Bartosz jest mówcą motywacyjnym występującym na konferencjach, spotkaniach biznesowych i eventach firmowych. Wspiera ludzi w osiąganiu sukcesów, a także w rozwoju osobistym. Był prelegentem na takich wydarzeniach, jak TEDx, Project Success – Konferencja dla Biznesu, Arena Mówców w Gdyni czy także Life Balance Seminar.

Bartosz może stać się również mówcą na Twoim wydarzeniu lub evencie firmowym. Z całą pewnością goście imprezy będą pod ogromnym wrażeniem dokonań Bartosza, co stanie się dla nich dawką motywacji do dalszych działań. 

Proponowane zakresy tematyczne wystąpień Bartosza: 

MOTYWACJA I INSPIRACJA

  • Nie możesz czy nie wierzysz, że możesz?
  • Jak odnaleźć szczęście pomimo przeciwności i porażek?

PSYCHOLOGIA SPORTU

  • Droga do sukcesu
  • Techniki mentalnego przygotowania sportowego (pomagają przygotować się do wyzwania, walczyć ze stresem i radzić sobie z porażkami)

MARKETING SPORTOWY

  • Jak współpraca ze sportowcem pomaga realizować cele firmy i kreować wizerunek marki?

Zapytania ofertowe prosimy kierować do:

Agencja Mówców POWERSPEECH – Sebastian Prokop

tel. +48 884 900 727, e-mail: info@prokopstudio.pl