EVENTY

Bartosz jako mówca na Twój event firmowy

Bartosz stał się symbolem konsekwentnego dążenia do zakładanego celu. Jego historia inspiruje tysiące ludzi w Polsce i na świecie. Pokonał on swoje słabości i zmienił je w największy atut. Swoją postawą pokazuje, że większość ograniczeń istnieje tylko w głowie.

Podczas swoich wystąpień Bartosza udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Pomaga wszystkim uwierzyć w siebie – swoje siły i możliwości. Słuchacze zmieniają perspektywę patrzenia na swoje problemy, dzięki czemu wydają się one mniejsze i łatwiejsze do pokonania.

Czytaj Dalej

Event z Bartoszem. Wyjątkowe przejazdy z niesamowitym kierowcą

Jednodniowa impreza z Bartoszem Ostałowskim typu co-drive to doskonała okazja do przeżycia niepowtarzalnych emocji! Jest to możliwość poznania jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który prowadzi samochód stopą. Uczestnicy eventu będą mieli możliwość obserwowania zaplecza motorsportowego, a także pracy teamu driftingowego “od kuchni”. 

Czytaj Dalej

Driftingowe Mistrzostwa Polski – Sezon 2020

Driftingowe Mistrzostwa Polski to priorytetowa seria dla Bartosza Ostałowskiego. Zadebiutował w niej w 2015 roku, natomiast w sezonie 2019 stanął na 3. stopniu podium klasyfikacji generalnej klasy PRO2, zdobywając tym samym tytuł II Vice-Mistrza Polski w drifcie…

Czytaj Dalej