IMPREZA TYPU CO-DRIVE

Jednodniowa impreza z Bartoszem Ostałowskim typu co-drive to doskonała okazja do przeżycia niepowtarzalnych emocji! Jest to możliwość poznania jedynego na świecie profesjonalnego kierowcy sportowego, który prowadzi samochód stopą. Uczestnicy eventu będą mieli możliwość obserwowania zaplecza motorsportowego, a także pracy teamu driftingowego “od kuchni”. 

Najważniejszym punktem całego wydarzenia jest emocjonujący przejazd co-drive na prawym fotelu w potężnym driftowozie Bartosza. To około 1000-konna bestia z potężnym silnikiem V8 zbudowana na bazie BMW E92. Przekonanie się na własnej skórze, jak drifter panuje nad samochodem za pomocą stopy, zmieni punkt widzenia każdego, pomoże w przełamywaniu barier i zainspiruje do pokonywania własnych słabości. Tego nie da się zapomnieć!

Podczas przejazdu w samochodzie zostanie zamontowana kamera, która sfilmuje kierowcę, a także reakcje pasażera. Takie nagranie będzie stanowić świetną pamiątkę, dla każdego uczestnika wydarzenia. Dodatkowo, organizatorzy imprezy mogą zadbać o katering w formie food-trucka i oprawę muzyczną profesjonalnego DJ-a. 

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail management@ostalowski.com

BARTOSZ OSTAŁOWSKI GOŚCIEM SPECJALNYM TWOJEGO WYDARZENIA 

Jeśli organizujesz imprezę motoryzacyjną (i nie tylko) oraz szukasz odpowiedniego gościa specjalnego, który zainteresuje uczestników eventu, Bartosz jest doskonałym kandydatem. Jego obecność cieszy się zawsze ogromną popularnością wśród osób obecnych na różnego rodzaju wydarzeniach. Występ na scenie, sesje autografów i pamiątkowych zdjęć to tylko przykłady atrakcji, które możemy wspólnie zorganizować. 

Na Twoim wydarzeniu będą obecne supersamochody? Doskonale! Bartosz może wcielić się w ich kierowcę i zafundować gościom Twojej imprezy niezapomniane wrażenia. Sam przejazd co-drive w samochodzie sportowym jest ekscytujący, jednak jazda z tak wyjątkowym kierowcą to całkowicie inny poziom emocji! 

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail management@ostalowski.com