Sekwencja 8 zakrętów, odcinek o długości ponad kilometra i wzniesienie terenu o 10% – tak będzie wyglądać trasa na wyjątkowym wydarzeniu Drift Show Izdebki 2021, które odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia. Gościem Specjalnym imprezy będzie Bartosz Ostałowski, który zaprezentuje się w Izdebkach po raz pierwszy.

Na jeden dzień mała miejscowość na Podkarpaciu zamienia się w polską stolicę driftingu. Drift Show Izdebki to impreza, która nawiązuje do korzeni tej dyscypliny motorsportu – początkowo japońscy kierowcy prezentowali swoje umiejętności na wąskich górskich trasach. Podobnie wygląda driftingowa nitka w Izdebkach. To odcinek o długości ponad kilometra położony na wzgórzu, który składa się z 8 zakrętów. Z takim wyzwaniem poradzą sobie tylko najlepsi kierowcy.

Podczas imprezy zaprezentują się czołowi polscy drifterzy. Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Bartosz Ostałowski, który przyjedzie razem ze swoim 7-litrowym podwójnie turbodoładowanym BMW E92 o mocy 1000 koni mechanicznych. Będzie można podziwiać jego przejazdy driftingowe, a także spotkać się z nim w parku maszyn.

– Jestem bardzo ciekawy, jak będzie wyglądać trasa w Izdebkach. To wydarzenie wyjątkowe w skali kraju, ponieważ rzadko mamy możliwość driftować na górskich odcinkach. Razem z Furią chcemy dać dobre show. Możecie spodziewać się gęstego zadymienia!  – zapowiada Bartosz Ostałowski.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *