Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który nie ma obu rąk i samochód prowadzi stopą – decyzją kapituły konkursowej znalazł się finałowej „dziesiątce” Plebiscytu NIEPRZECIĘTNI 2022 organizowanego przez Polskie Radio Czwórka.

Plebiscyt NIEPRZECIETNI to coroczny konkurs, którego organizatorem jest Polskie Radio Czwórka. Jego celem jest docenienie młodych ludzi, którzy mają nietypowe zainteresowania, tworzą nieprzeciętne projekty, a także odznaczają się niebanalnym sposobem myślenia. Jednym słowem wszystkich, których można określić mianem wyjątkowych.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń jury konkursowe, w którego skład weszli m.in. Hanna Dołęgowska – Redaktor Naczelna Czwórki, Weronika WRONA Jasiówka – wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i producentka pochodząca z Krakowa czy Krzysztof Golonka – jeden z najpopularniejszych influencerów sportowych, wybrało 10 finalistów, którzy będą walczyć o tytuł NIEPRZECIĘTNEGO.

W finałowej „dziesiątce” znalazł się również Bartosz Ostałowski – kierowca sportowy, który nie boi się żadnych wyzwań i pokazuje na co dzień, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

– Zakwalifikowanie się do finału w Plebiscycie NIEPRZECIĘTNI traktuję jako docenienie mojej pracy. W swoich wyzwaniach dostrzegam element misji, ponieważ wiele osób mówi mi o tym, że jestem dla nich inspiracją i motywacją – mówi Bartosz Ostałowski – Zachęcam do udziału w głosowaniu internetowym, które wyłoni zwycięzcę konkursu. Z góry dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie! – dodaje. O wygranej w plebiscycie zdecydują słuchacze. Do 12 czerwca mogą oni głosować na swojego faworyta poprzez stronę internetową radiowej Czwórki pod linkiem:

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ

Wyniki głosowania i nazwisko NIEPRZECIĘTNEGO 2022 poznamy na uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na 23 czerwca 2022 r. w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *