Zmagania Driftingowych Mistrzostw Polski już po raz kolejny zwieńczyła uroczysta ceremonia wręczenia nagród, która odbyła się na Scenie Głównej podczas targów Warsaw Motor Show w Nadarzynie. Organizatorzy DMP krótko podsumowali ubiegły sezon i nagrodzili najlepszych kierowców.

Przyznano nagrody indywidualne, jak i drużynowe w obu klasach. Wszyscy wyróżnieni otrzymali okazałe puchary, a triumfatorzy klasy PRO2 uzyskali promesy umożliwiające im rywalizację w klasie PRO w przyszłym sezonie.

W klasie PRO2 tytuł 2. Vice Mistrza Polski wywalczył Bartosz Ostałowski zajmując 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Driftingowych Mistrzostw Polski. Było to jego pierwsze podium w „generalce”, a rywalizacja o najwyższe lokaty toczyła się do ostatniej rundy w Słomczynie.

– Cieszę się, że dowiozłem podium do końca sezonu i zdobyłem tytuł 2. Vice Mistrza, bo był to mój cel na ten sezon i motywuje mnie to jeszcze bardziej na przyszłość. Zamykamy pewien etap w karierze i otwieramy nowy. Udowodniłem kolejną rzecz, która wydawała się być niemożliwa. Myślę, że to zaskoczyło wiele osób i zmieniło to ich perspektywę widzenia. Jednak to nie wszystko. Widzę pewien zapas i jestem przekonany, że w nowym samochodzie będę mógł powalczyć o jeszcze więcej – podsumowuje Bartosz Ostałowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *