Szeroki asortyment części i szybka dostawa, to jedne z wielu czynników, dzięki którym Inter Cars na przestrzeni blisko 30 lat zbudował pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku. Właśnie te aspekty pokazuje w swoim najnowszym filmie Bartosz  Ostałowski, ambasador marki.

„Ekspresowa dostawa z Inter Cars” to najnowsza produkcja przygotowana przez zespół Bartosza Ostałowskiego. Film w zabawny i nieco ekscentryczny sposób pokazuje, że komfort oraz satysfakcja klientów Inter Cars są dla firmy zawsze na pierwszym miejscu.

– Inter Cars wspiera mój team i naszą codzienną pracę w serwisie. Uważam, że zarówno w sporcie, jak i w biznesie warto mieć partnera, na którym można polegać. Profesjonalizm, szybkość dostawy i dostępność to mocne strony Inter Cars, na które chcieliśmy zwrócić uwagę w naszym spocie prezentującym realizację zamówienia w driftingowym stylu – mówi Bartosz Ostałowski.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca wyścigowy i drifter, który pomimo tego, że nie ma obu rąk, startuje w regularnych zawodach, konkurując z pełnosprawnymi kierowcami. W sezonie 2019 wywalczył tytuł 2. Vice Mistrza Polski w drifcie. Pomimo swojej niepełnosprawności posiada międzynarodową licencję federacji FIA. Jest zawodnikiem Driftingowych Mistrzostw Polski, ligi Drift Masters European Championship i Drift Kings. Jako jedyny Polak w historii wystąpił w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym na świecie – „The Grand Tour” u boku Richarda Hammonda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *