Jury wybrało 20 półfinalistów 19. edycji Konkursu „Człowiek bez barier”. Wśród nominowanych znalazł się Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą. Obecnie trwa głosowanie internetowe, które rozstrzygnie, do kogo trafi Nagroda Publiczności.

Tegoroczna edycja jest 19. odsłoną Konkursu „Człowiek bez barier”. Celem plebiscytu jest docenienie wybitnych osób z niepełnosprawnościami, które realizują się w różnych dziedzinach życia i motywują innych do walki z własnymi słabościami. Na podstawie zgłoszeń kapituła konkursowa wyłoniła 20 półfinalistów. Wśród nich znalazł się również Bartosz Ostałowski, który swoją postawą pokazuje, że ograniczenia są tylko w naszych głowach.

– Nominacja w konkursie to dla mnie ogromne wyróżnienie! Traktuję to jako docenienie mojej pracy i wyzwań, które podejmuję każdego dnia. Dzięki nim staram się inspirować innych i pokazywać, że z każdą barierą możemy sobie poradzić, jeśli mamy odpowiednie pokłady pasji i determinacji. Zachęcam do głosowania i z góry dziękuję za każdy głos oddany na mnie! – mówi Bartosz Ostałowski.

Do 18 listopada do godz. 12.00 trwa głosowanie internetowe, którego wyniki zdecydują, kto otrzyma Nagrodę Publiczności. Aby oddać głos na Bartosza Ostałowskiego, należy:

  1. Wejść na stronę internetową http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1962268
  2. Kliknąć GŁOSUJ pod zdjęciem Bartosza.
  3. Podać aktywny adres e-mail, na którego przesłany zostanie link weryfikacyjny.
  4. Sprawdzić skrzynkę mailową i potwierdzić oddanie głosu poprzez kliknięcie w link w wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *