Bartosz Ostałowski został nominowany w Plebiscycie Herosi WP SportoweFakty w kategorii Heros. O zwycięstwie zdecydują internauci poprzez głosowanie internetowe, które potrwa do 7 kwietnia. Uroczysta gala z ogłoszeniem wyników konkursu odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie.

Herosi WP SportoweFakty to pierwszy taki plebiscyt w Polsce. Użytkownicy WP SportoweFakty wybiorą herosów polskiego sportu. Wyznacznikiem nie będzie jednak liczba zdobytych trofeów czy medali, ale wysiłek włożony w dążenie do celów, walka o poprawę swoich możliwości i pokonywanie barier, które stają na sportowej drodze.

W plebiscycie nagrodzeni zostaną sportowcy w siedmiu kategoriach: Wyczyn, Talent, Mentor, Pasjonat, Osobowość, Serce i królowa wszystkich kategorii – Heros, w której statuetka będzie wręczona za pokonanie szczególnych trudności w karierze sportowej i bycie inspiracją dla innych w codziennej walce o siebie.

5 marca zebrała się kapituła plebiscytu, w której znaleźli się polscy sportowcy, a także przedstawiciele redakcji WP SportoweFakty: Otylia Jędrzejczak, Joanna Jóźwik, Adam Małysz, Sebastian Świderski, Robert Korzeniowski, Paweł Kapusta i Dawid Góra. Z szerokiej listy nazwisk kapituła wybrała po pięciu nominowanych do każdej kategorii, a o zwycięstwie  zadecydują kibice w głosowaniu internetowym, które potrwa do 7 kwietnia. Głosować można raz dziennie w każdej z kategorii.

GŁOSOWANIE INTERNETOWE NA STRONIE HEROSI.WP.PL:

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ

W głównej kategorii Heros nominowany został Bartosz Ostałowski. Kapituła doceniła jego ogromną determinację i walkę o osiąganie własnych celów pomimo przeciwności losu. Aktywność driftera staje się inspiracją dla innych. Ostałowski pozostaje jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą sportowym, który prowadzi stopą, a także nie boi się żadnych wyzwań, m.in. ustanowił Rekord Guinnessa w najszybszym drifcie w samochodzie prowadzonym stopą, a także przejechał trasę z Polski do Monte Carlo za kierownicą Fiata 126p.

Wśród nominowanych w kategorii Heros oprócz Bartosza Ostałowskiego znaleźli się Róża Kozakowska, Karol Bielecki, Robert Kubica i Rafał Sonik.

– Przełamywanie barier mam wpisane w DNA. Dostrzegam też, że w mojej sportowej karierze jest element misji, aby motywować innych do pokonywania ograniczeń. Cieszę się, że zostało to docenione również przez kapitułę plebiscytu Herosi – mówi Bartosz Ostałowski – Takie wyróżnienia motywują mnie, aby stawiać przed sobą jeszcze trudniejsze wyzwania i nadal pokazywać, że niemożliwe nie istnieje. Zachęcam do głosowania i z góry dziękuję za każdy głos oddany na mnie! – dodaje.

Uroczysta gala na zakończenie plebiscytu i ogłoszenie wyników odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. o godz. 20.00 w Warszawie i będzie transmitowana na wp.pl oraz profilach Wirtualnej Polski na Facebooku i YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *