Kierowca driftingowy Bartosz Ostałowski dołączył do rodziny Monster Energy i został ambasadorem marki napojów energetycznych.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi samochód stopą. W 2015 roku zadebiutował w Driftingowych Mistrzostwach Polski, a 4 lata później zdobył tytuł Driftingowego Wicemistrza Polski w klasie PRO2. W ostatnim sezonie Bartosz zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Semi Pro. Poprzez swoje aktywności pokazuje, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jest żywym przykładem na to, że połączenie pasji i determinacji pozwala osiągać ogromne sukcesy pomimo przeszkód.

W 2022 roku zasłynął z ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa w najszybszym drifcie w samochodzie prowadzonym stopą. Jego BMW E92 nazywane Furią osiągnęło średnią prędkość 231,66 km/h w poślizgu, w którym kąt wychylenia dochodził do 60 stopni. Do Bartka należy także rekord Polski w najszybszym drifcie.

Historia Bartosza i Monster Energy sięga 2019 roku. Drifter był jednym z uczestników jubileuszowej edycji Gymkhany Grid sponsorowanej przez Monster Energy obok takich legend jak Ken Block, Daigo Saito czy Peter Solberg. Od 2024 roku marka napojów energetycznych i polski kierowca łączą siły.

– Zawsze lubiłem przełamywać granice, więc cieszę się, że dołączam do rodziny Monster Energy, która znana jest z tego, że pokonuje bariery i podejmuje się wielu szalonych wyzwań – mówi Bartosz Ostałowski. – Wierzę, że przed nami dużo wspólnych, ciekawych projektów, a także sukcesów w zawodach driftingowych w Polsce i za granicą.

Głównym celem Bartosza Ostałowskiego na sezon 2024 jest zwycięstwo w klasyfikacji generalnej DMP
i zdobycie tytułu Driftingowego Mistrza Polski. Niewykluczone są też starty zagraniczne w innych krajach Europy. Dodatkowo Bartosz i jego driftingowa Furia będą obecni podczas najważniejszych eventów motoryzacyjnych w Polsce, a o szczegółowych planach drifter będzie informował poprzez swoje kanały
w mediach społecznościowych.

Bartosz Ostałowski dołącza do szerokiego grona ambasadorów Monster Energy. W Polsce marka wspiera żużlowców Patryka Dudka i Pawła Przedpełskiego, zawodniczkę MMA Karolinę Kowalkiewicz, stuntera motocyklowego Rafała „Stuntera 13” Pasierbka, artystę „Zdechłego Osę” oraz streamerów gamingowych Mateusza „Pago” Pągowskiego, Kubę „Kubona” Turewicza, Kubę „Kubxa” Świtałę i Kingę „Kiiissę” Rydzewską.

W ramach współpracy z Monster Energy Bartosz Ostałowski będzie brał udział w wydarzeniach
i projektach specjalnych skierowanych do fanów sportów motorowych, ale także innych sportów wspieranych przez markę.

Monster Energy to kolejna firma, która współpracuje z doświadczonym kierowcą. Partnerami Bartka są takie marki jak Inter Cars, Sachs, Q Service Castrol, Hella, Castrol, Garrett, FMIC, Ecumaster, Tubes International, Moto Remo czy Grupa Cichy-Zasada.

W Polsce dostępnych jest ponad 20 wariantów smakowych Monster Energy w ramach czterech linii. Original z kultową czarną puszką oraz wersją Monster Energy Green Zero Cukru. Segment z napojami stworzonymi we współpracy z gwiazdami motorsportów, m.in. Doctor czy Lewis Hamilton Zero Cukru. Linia Juiced, którą reprezentuje Aussie Style Lemonade, to napoje stworzone na bazie soków owocowych. Ultra to napoje bez dodatku cukru. Tak szerokie portfolio idealnie wpisuje się w strategię 24/7 producenta – firmę Coca-Cola HBC, oferującą konsumentom napoje na każdą okazję i porę dnia.   

O Monster Energy:

Monster Energy z siedzibą w Coronie w Kalifornii jest wiodącym sprzedawcą napojów energetycznych
i napojów alternatywnych. Przełamując tradycję, Monster Energy wspiera scenę i sport. Motocross, off-road, NASCAR, MMA, BMX, surfing, snowboard, narty, deskorolka, esport czy rock and rollowy styl życia, Monster Energy to marka, która wierzy w autentyczność i w to, co reprezentują sportowcy i dyscypliny sportowe, gracze i muzycy. To coś więcej niż napój, to sposób życia sportowców, zespołów i fanów. Więcej informacji na temat Monster Energy i oferta napojów znajduje się na stronie www.monsterenergy.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *