Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi stopą – został nominowany w Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej. Laureaci zostaną wyłonieni w ramach głosowania członków Kapituły, a także głosowania internetowego.

W Rankingu Genialni Lokalni Globalni zostają wyróżnione osoby związane z Sądecczyzną, które znacząco zaistniały w świecie kultury w poprzednim roku. Do III edycji plebiscytu zgłoszono 21 kandydatów, z czego Kapituła wybrała 15 nominowanych. Z kolei w tajnym głosowaniu zostanie wyłonionych 10 laureatów rankingu.

Równolegle rozpoczęło się również głosowanie internetowe, które ma wyłonić osobę, do której trafi Nagroda Publiczności GLG. Jednak to nie wszystko – głosy internautów będą miały również znaczenie przy rozstrzygnięciu plebiscytu, ponieważ będą zbiorowo policzone na równi z głosem członka Kapituły konkursowej.

Celem rankingu jest docenienie Sądeczanek i Sądeczan, aktywnych na polu szeroko rozumianej kultury, których dzieła nowoczesnością i artystyczną unikalnością przyczyniły się poprzez rodowód ich twórców do promowania Sądecczyzny w Polsce i na świecie – tłumaczą organizatorzy.

KLIKNIJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ

Wśród nominowanych znalazł się Bartosz Ostałowski. Organizatorzy konkursu docenili nowy sezon autorskiego programu Bartosza – Pasja na Krawędzi, który w ubiegłym roku ukazał się na platformie VOD – Player.pl w prestiżowej kolekcji discovery+ Originals. Oprócz testów ekskluzywnych i unikalnych samochodów można zobaczyć w nim również wywiady z przedstawicielami sportu i celebrytami, m.in. Kubą Przygońskim czy Mateuszem Gesslerem.

Nominacja w Rankingu Genialni Lokalni Globalni to dla mnie duże wyróżnienie. Cieszę się, że moje aktywności są doceniane, nie tylko w sferze sportowej, ale także kulturowej. Pasja na Krawędzi to program, który ma pokazywać wyjątkowe samochody, ale także inspirować poprzez rozmowy z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w różnych dziedzinach życia – tłumaczy Bartosz Ostałowski – Zachęcam wszystkich do głosowania i dziękuję za każdy głos oddany na mnie! – dodaje.  

Głosowanie online rozpoczęło się 4 kwietnia i potrwa do 25 kwietnia do godz. 23.59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *